درمان در خارج از کشور بهترین بیمارستان های دنیا-درمان در مدرن ترین بیمارستان های جهان

Menu

آشنایی با ما

توجه داشته باشید با توجه به عدم حضور،  برقراری ارتباط با شرکت های مدیکال توریزم در ایران برای بیماران دشوار و هزینه بر می باشد، مجموعه ما به منظور کمک به هموطنان بیماری که از درمان در داخل از کشور نا امید شده اند خدمات کاملاً رایگان ارائه می کند و مجدداً یاد آور می گردد، کلیه خدمات ما رایگان بوده و شما را به شرکت های مطرح مدیکال توریزم بین المللی به صورت مستقیم وصل خواهیم کرد.

اگر مایلید در رابطه با درمان بیماری خود و یا عزیزانتان در بیمارستان های مطرح جهان اطلاعات کسب نمایید ما بهترین و تنها انتخاب شما هستیم.

خدمات ما عبارت است:
اطلاع رسانی کلی در مورد درمان در بیمارستان های مختلف
عقد قرارداد به منظور دریافت کلیه مدارک پزشکی از متقاضی و ارائه به تیم مشاوره طبی و تخصصی بیمارستان های انتخابی متقاضی و تحویل تمامی جزئیات اطلاعات به مشتری،
پس از تصمیم نهایی مشتری کلیه هماهنگی ها جهت اعزام بیمار به همراه همراهان احتمالی ایشان انجام، ضمناً بیمارستان سرویس کاملی که اصطلاحاً فرودگاه به فرودگاه (Airport to Airport) نامیده می شود را به بیمار ارائه می کند و این به این معنی است که شما فقط می بایست بلیط خود را تهیه و زمان رسیدن به شهر مقصد را به ما و یا بیمارستان اعلام نمایید آنها به استقبال شما آمده و پس از درمان کامل هزینه ها را با بیمارستان تسویه خواهید نمود.

درمان در بیمارستان های خارجی در کنار داشتن مزایای بی شمار از قبیل سرعت، تخصص، تجهیزات و … امکان مسافرت و گردشگری در نقاظ مختلف جهان را برای بیمار و همراهانش فراهم می کند.
امروزه مدیکال توریزم یا توریست درمانی صنعتی است که بیماران سراسر دنیا از آن بهره می برند شما نیز فرصت را از دست ندهید و از این امکان برای درمان در بیمارستان های خارجی بهره مند شوید.

برخی از مزایا خدمات ما

برخی از مزایا خدمات ما عبارت است از:

  • ارائه اطلاعات بیمارستان های جهان به صورت رایگان
  • دریافت کلیه مدارک پزشکی بیمار و آماده سازی برای ارسال به بیمارستان های مختلف در کشورهای انتخابی بیمار
  • دریافت مشاوره و طرح کامل  درمانی از سمت بیمارستان ها و ارائه آن اطلاعات و جزئبات به بیمار بابت انتخاب نهایی بیمارستان ( حداقل 2 بیمارستان )
  • هماهنگی زمان مراجعه بیمار به بیمارستان برای درمان
  • ارائه خدمات مسافرتی در صورت تمایل برای بیمار و همراهان
  • پرداخت هزینه های درمان پس ورود به بیمارستان و به بیمارستان ما هیچگونه وجهی دریافت نخواهیم کرد و شما فقط هزینه های درمان خود را پرداخت خواهید نمود.
  • هزینه درمان مستقیم به بیمارستان پرداخت خواهد شد.

 

 

 

Comments